Oferta

Makijaże

- dzienny
- ślubny
- korekta twarzy pana młodego
- wieczorowy
- wieczorowy fantazyjny (kępki, sztuczne rzęsy, brokat, dżety, cyrkonie)
- do sesji zdjęciowych
- do pokazów mody, fashion
- modeling twarzy
- doklejanie kępek lub sztucznych rzęs (trwałość 24 h)

 Wszystkie makijaże oraz inne usługi wykonuję w swojej pracowni w Cieszynie przy ul.Nowe Miasto 12.  W dniu ślubu dojeżdżam do domów klientek do 20 km , dla min 3 osób.  Dojazd do 20 km w cenie makijażu. Na makijaże sesyjne dojeżdżam w umówione miejsce.

 

zobacz galerię http://www.bweber.pl/galeria/Makijaze-slubne.html.     http://www.bweber.pl/galeria/Makijazowe-metamorfozy-.html

 

Analiza kolorystyczna

 To oferta dla osób które:

- do tej pory ubierały się bezpiecznie (szarości, czernie, szarości, biel), czują potrzebę zmian,  ale nie wiedzą, w którym kierunku zmierzać

- maja w swojej szafie mix kolorów, nie widzą jak te barwy łączyć w ciekawe i współczesne zestawy

Kolor ma niesamowitą moc. Możemy nosić każdą barwę, kluczowy jest jednak jej odcień. Odpowiednio dobrany odmładza, rozświetla, łagodzi rysy. Źle dobrany gasi odcień skóry postarza, podkreśla niedoskonałości. Analiza kolorystyczna to proces polegający na „badaniu” tych kolorów . To zabawa barwą za pomocą specjalnych chust oraz ram kolorystycznych. W końcowym efekcie poznajemy swój typ kolorystyczny. Analiza ułatwia nam skomponowanie właściwej garderoby, wykonanie idealnego makijażu, dobranie optymalnego koloru włosów. Analizę wykonuję w systemie 12 typów urody. Analiza ta jest nowością w Polsce. Pozwala na niezwykle precyzyjne określenie typu urody i indywidualne skomponowanie kolorów garderoby. W czasie trwania analizy uczę jak zestawiać swoje kolory w całych stylizacjach, doradzam korzystny kolor włosów oraz formę fryzury.

Co zyskasz?

- wiedzę i materiały, które pozwolą Ci nie popełaniać błędów kolorystycznych w czasie zakupów

- odwagę do tworzenia współczesnych zestawień kolorystycznych 

Po analizie otrzymasz paletki z najlepszymi kolorami, propozycjami gotowych zestawów oraz look book z dokładnym opisem typu kolorystycznego (kolory w ubiorze oraz w makijażu).

 

zobacz galerię http://www.bweber.pl/galeria/Analiza-kolorystyczna-w-mojej-pracowni-.html

 

Indywidualny kurs makijażu

Dobrze dobrany, harmonijny, trwały makijaż niewątpliwie podkreśli urodę i doda pewności siebie każdej z nas. W trakcie kursu poznasz tajniki takiego makijażu. Dowiesz się jak krok po kroku wykonać trwały makijaż, uwzględniający typ kolorystyczny oraz rysy twarzy. Będzie o bazach, podkładach, pudrach, cieniach, różach, bronzerach itd. Doradzę się jak dobrać je kolorystycznie oraz jak oceniać ich jakość. Gwarantuję dostęp do wszystkich kosmetyków oraz akcesoriów do makijażu. Zachęcam do zabrania na warsztaty wszystkich kosmetyków, które posiadasz. Będzie to okazja, aby zrobić porządki w kosmetyczce. Zasugeruję w co warto się zaopatrzyć. Każda z klientek sama sobie wykonuje makijaż po wcześniejszym dokładnym instruktażu.

 

zobacz galerię Nauka-makijazu-w-mojej-pracowni-.html

 

Stylizacja sylwetki

Polega na ocenie kształtu sylwetki, zbadaniu jej proporcji oraz wyznaczeniu mocnych i słabszych punktów. Na podstawie tego dobieram najkorzystniejsze formy ubioru dla danej sylwetki.  Otrzymasz opis wszystkich części garderoby, ze szczegółowym omówieniem w formie konspektu. Dobieram kształt, wielkości dodatków: biżuteria, buty, torebki, nakrycia głowy.

 

Przegląd szafy ze stylistką 

To oferta dla osób, które stają przed szafą pełną ubrań i nie mają, co na siebie włożyć, nie potrafią łączyć posiadanych ubrań w nowoczesne zestawy, nie odświeżały swojej garderoby od dłuższego czasu, posiadają ubrania, które wymagają korekty krawieckiej, chcą dowiedzieć się jakie ubrania dokupić, aby ich garderoba była kompletna.

Przeprowadzimy detox szafy, czyli zostawimy to co najkorzystniejsze.

Pogrupujemy garderobę tak, aby łatwo można było z niej korzystać. Przygotujemy gotowe zestawy, zaaranżowane na nowo. Stylizacje będą sfotografowane, a po spotkaniu, opisane zdjęcia – w formie fotorelacji – zostaną wysłane, jako Poradnik Osobistego Stylu. Sporządzimy listę brakujących rzeczy, które powinny znaleźć się w szafie.

Co zyskasz?

- odświeżony wizerunek, dzięki zestawom zaaranżowanym w nowy sposób

- uporządkowaną, “lżejszą” garderobę, dzięki pozostawieniu tylko odpowiednich dla Ciebie fasonów i kolorów

- określenie kształtu twojej sylwetki oraz instrukcję, jak podkreślać atuty i tuszować mankament

- wiedzę, jak łączyć ubrania, buty i dodatki, aby nabrały stylizacyjnej świeżości

- listę brakujących – kluczowych elementów garderoby

 

Zakupy ze stylistką

 To oferta dla osób, które nie potrafią wyszukać dla siebie odpowiednich fasonów i kolorów, wydają pieniądze na ubrania, których później nie noszą,  zakupy traktują jak „zło konieczne”, nie potrafią odnaleźć się w gąszczu sklepów, trendów i stylów. 

 Podczas wspólnych zakupów doradzę Ci na co zwracać uwagę przy doborze garderoby, jak szukać by dobierać fasony ubrań, dodatki odpowiednie do figury i we właściwych kolorach. Oprócz właściwych form i kolorów, podpowiem jakie tkaniny, wzory są dla danej klientki najlepsze.                                                                                                                                                      

 Co zyskasz?

-odświeżony wizerunek

-garderobę uzupełnioną o nowe, atrakcyjne zestawy-

-pewność, że każdego ranka masz co na siebie założyć-

-wiedzę na temat sylwetki oraz podkreślania atutów-

-oszczędność pieniędzy – kupujemy tylko trafione fasony i kolor    

Efekt naszych wspólnych zakupów na pewno zostanie zauważony przez Twoje otoczenie.  

 

Stylizacja ślubna

Obejmuje krótką analizę kolorystyczną, po to, aby dobrać najlepszy kolor sukienki za pomącą chust, dobór koloru włosów, modeling twarzy i okolic twarzy w celu dobrania kształtu biżuterii ślubnej, fryzury oraz dekoltu, dobór najlepszej formy sukienki ślubnej biorąc pod uwagę budowę sylwetki, dobór koloru kształtu wiązanki.

 

Stylizacja na szczególne okazje

Wesele, komunia, studniówka, bal i inne. Obejmuje dobór kroju kreacji, koloru dodatków (biżuteria, buty, torebka) i fryzury.

 

 

Karta upominkowa - doskonały pomysł na prezent

Zapraszam na:

-analizę kolorystyczną

- stylizację sylwetki

- indywidualny kurs makijażu,

- wyjątkowy makijaż ,

- pakiet (analiza kolorystyczna, nauka makijażu, stylizacja sylwetki)

Karty do nabycia w mojej pracowni, istnieje również możliwość wysłania pocztą lub drogą mailową.                                                                                                                                                                                                                         

 

Babskie wieczory z wizażystką i stylistką

To cudowny pomysł, aby uatrakcyjnić babską imprezę. Cały warsztat do makijażu i analizy kolorystycznej mogę przewieźć w dowolne miejsce. Konsultacje  mogą dotyczyć makijażu, sylwetki oraz kolorystyki. Zachęcam do przejrzenia oferty powyżej, aby dowiedzieć się więcej o moich usługach.