Oferta

Makijaże

- dzienny
- ślubny
- korekta twarzy pana młodego
- wieczorowy
- wieczorowy fantazyjny (kępki, sztuczne rzęsy, brokat, dżety, cyrkonie)
- do sesji zdjęciowych
- do pokazów mody, fashion
- modeling twarzy
- doklejanie kępek lub sztucznych rzęs (trwałość 24 h)

 

Wszystkie makijaże oraz inne usługi wykonuję w swojej pracowni w Cieszynie przy ul.Nowe Miasto 12.  W dniu ślubu dojeżdżam do domów klientek do 20 km , dla min 3 osób.  Dojazd do 20 km w cenie makijażu. Na makijaże sesyjne dojeżdżam w umówione miejsce,

Analiza kolorystyczna

Kolor ma niesamowitą moc. Możemy nosić każdą barwę, kluczowy jest jednak jej odcień. Odpowiednio dobrany odmładza, rozświetla, łagodzi rysy. Źle dobrany gasi odcień skóry postarza, podkreśla niedoskonałości. Analiza kolorystyczna to proces polegający na „badaniu” tych kolorów . To zabawa barwą za pomocą specjalnych chust oraz ram kolorystycznych. W końcowym efekcie poznajemy swój typ kolorystyczny. Analiza ułatwia nam skomponowanie właściwej garderoby, wykonanie idealnego makijażu, dobranie optymalnego koloru włosów. Analizę wykonuję w systemie 12 typów urody. Analiza ta jest nowością w Polsce. Pozwala na niezwykle precyzyjne określenie typu urody i indywidualne skomponowanie kolorów garderoby. W czasie trwania analizy uczę jak zestawiać swoje kolory w całych stylizacjach, doradzam korzystny kolor włosów oraz formę fryzury.

Po analizie każda klientka otrzymuje indywidualny karnecik z najlepszymi kolorami , propozycjami gotowych zestawów oraz look book z dokładnym opisem typu kolorystycznego (kolory w ubiorze oraz w makijażu).

Indywidualny kurs makijażu

Dobrze dobrany, harmonijny, trwały makijaż niewątpliwie podkreśli urodę i doda pewności siebie każdej z nas. W trakcie kursu poznasz tajniki takiego makijażu. Dowiesz się jak krok po kroku wykonać trwały makijaż, uwzględniający typ kolorystyczny oraz rysy twarzy. Będzie o bazach, podkładach, pudrach, cieniach, różach, bronzerach itd. Doradzę się jak dobrać je kolorystycznie oraz jak oceniać ich jakość. Gwarantuję dostęp do wszystkich kosmetyków oraz akcesoriów do makijażu. Zachęcam do zabrania na warsztaty wszystkich kosmetyków, które posiadasz. Będzie to okazja, aby zrobić porządki w kosmetyczce. Zasugeruję w co warto się zaopatrzyć. Każda z klientek sama sobie wykonuje makijaż po wcześniejszym dokładnym instruktażu.

Stylizacja sylwetki

Polega na ocenie kształtu sylwetki, zbadaniu jej proporcji oraz wyznaczeniu mocnych i słabszych punktów. Na podstawie tego dobieram najkorzystniejsze formy ubioru dla danej sylwetki. Każda klientka dostaje opis wszystkich części garderoby , ze szczegółowym omówieniem w formie konspektu. Dobieram kształt, wielkości dodatków: biżuteria, buty, torebki, nakrycia głowy.

Stylizacja ślubna

Obejmuje krótką analizę kolorystyczną, po to, aby dobrać najlepszy kolor sukienki za pomącą chust, dobór koloru włosów, modeling twarzy i okolic twarzy w celu dobrania kształtu biżuterii ślubnej, fryzury oraz dekoltu, dobór najlepszej formy sukienki ślubnej biorąc pod uwagę budowę sylwetki, dobór koloru kształtu wiązanki.

Stylizacja na szczególne okazje

Wesele, komunia, studniówka, bal i inne. Obejmuje dobór kroju kreacji, koloru dodatków (biżuteria, buty, torebka) i fryzury.

Zakupy

Podczas wspólnych zakupów doradzam klientce na co zwracać uwagę przy doborze garderoby, jak szukać by dobierać fasony ubrań, dodatki odpowiednie do figury i we właściwych kolorach. Oprócz właściwych form i kolorów, podpowiem jakie tkaniny, wzory są dla danej klientki najlepsze.

Stylizacja oraz makijaż do sesji zdjęciowej

Babskie wieczory z wizażystką i stylistką

Karta upominkowa - doskonały pomysł na prezent

Zapraszam na:
- analizę kolorystyczną,
- stylizację sylwetki,
- indywidualny kurs makijażu,
- wyjątkowy makijaż ,
- pakiet (analiza kolorystyczna, nauka makijażu, stylizacja sylwetki).

Karty do nabycia w mojej pracowni.